Zapoznaj się z najnowszymi informacjami produktowymi
Audio Precision

Najnowsza wersja oprogramowania APx500 4.6 już dostępna!

Jako oficjalny przedstawiciel marki Audio Precison w Polsce z przyjemnością informujemy o dostępnej nowej wersji oprogramowania do serii analizatorów APx w wersji 4.6.

Co nowego w wersji oprogramowania 4.6?

Pomiary w “otwartej pętli” (ang. Open-Loop Chirp) Rozwiązanie dla testów urządzeń nie posiadających bezpośredniego wejścia lub wyjścia sygnału, gdzie:

  • Sygnał wejściowy jest plikiem na pamięci wewnętrznej urządzenia, np. smartphone, tablet, odtwarzacz Blu-Ray
  • Sygnał wejściowy jest plikiem na serwerze do którego urządzenie ma dostęp, np. głośnik Wi-Fi
  • Sygnałem wyjściowym jest plik na pamięci wewnętrznej urządzenia, np. dyktafon
Więcej na ten temat...

Audio Precision rozszerza rodzinę produktów mikrofonowych

376M03

W pierwszym kwartale 2018 miała miejsce premiera całkiem nowej linii mikrofonów pomiarowych uznanej na świecie marki Audio Precision. Flagowym produktem marki stał się 376M03, system łączący w sobie mikrofon ½ oraz zasilany fantomowo przedwzmacniacz 426M16 (również w konfiguracji ½). Nowy system łączy w sobie precyzję oraz szeroką gamę dostępnych akcesoriów, jak również wspomniane już zasilacze fantomowe oraz zbalansowane połączenia XLR dla skuteczniejszej redukcji szumów otoczenia.

Więcej na ten temat...

Nowość! Moduł Bluetooth Duo do analizatorów dźwięku serii APx

Moduł Bluetooth Duo do analizatorów dźwięku serii APx

Opcja Audio Precision Bluetooth Duo to całkowicie zmieniony, ulepszony moduł sprzętowy Bluetooth® z dedykowanymi antenami (nadajnika i odbiornika), nowymi układami Bluetooth i najnowszym oprogramowaniem, wyższą mocą RF i ulepszonym ekranem. Obsługiwany przez oprogramowanie pomiarowe APx500 Audio Precision (UWAGA: wymagana wersja 4.5 lub nowsza), Bluetooth Duo oferuje szereg nowych kodeków audio, nowe funkcje operacyjne w obsługiwanych profilach i szybsze czasy połączeń.

Więcej na ten temat...

Nowa technologia w testowaniu urządzeń audio A2B

Testowanie urządzeń audio A2B

Automotive Audio Bus® (A2B®) to nowa technologia opracowana i opatentowana przez Analog Devices, Inc. (ADI), która już jest adoptowana przez wielu kluczowych producentów z branży automotive. A2B zapewnia możliwość przesyłu do 32 kanałów 24-bitowych, o częstotliwości próbkowania 48 kHz, audio do 15 metrów między węzłami sieci. Dźwięk, sygnał zegarowy, dane kontrolne, oraz moc są przesyłane jednocześnie za pomocą niskobudżetowej nieekranowanej skrętki. Użycie prostego medium jakim jest skrętka znacznie obniża koszty produkcyjne oraz wagę samego okablowania nawet do 75%.

Więcej na ten temat...

AECM206 - akcesorium do badania zestawów słuchawkowych

AECM206

AECM206 to akcesorium do popularnej już serii analizatorów audio APx, pozwalające na kompleksowe pomiary zestawów słuchawkowych (nausznych i dousznych) w pełni zgodnych z normą IEC 60318-4.

Więcej na ten temat...

Oficjalna dystrybucja


Merserwis Sp. z o.o. Sp. k.
Gen. Wł. Andersa 10
00-201 Warszawa
www.merserwis.pl